Ödüllü Soru – Agresif Satranç

Ödüllü Soru – Agresif Satranç

FM Selim Gürcan Yorum yapılmamış

İngiliz Gambit Yayınevi tarafından 2000 ve 2002 yıllarında yayımlanan, Amerikalı GM Larry Christiansen’in Storming the Barricades isimli eseri, FM Alper Efe Ataman tarafından Şubat 2005’te Agresif Satranç adı altında yayımlandı. Kitap hakkında daha detaylı bilgiyi http://www.agresifsatranc.com/ adresinde bulmak mümkün. Haberin devamında bulacağınız ödüllü soruyu doğru yanıtlayanlar arasından 1 kişi, GM Christiansen’in bu değerli eserini Türkçe inceleme fırsatı bulacak.

Agresif Satranç kitabında GM Larry Christiansen 50’den fazla modern satranç partisini, en ince detayına kadar sözlü analizleriyle inceleyerek, başarılı sonuçlar için olmazsa olmaz olan doğru stratejiler hakkında okuyucuyu bilgilendiriyor. Özellikle günümüzün önde gelen oyuncularına ait partilerin, öğretici bir şekilde kategorize edilmesi sayesinde GM Christiansen, okuyucularına oldukça geniş bir yelpazede hitap etme fırsatı buluyor.

Kitap hakkında daha detaylı bilgiyi http://www.agresifsatranc.com adresinde bulabilirsiniz.

Ödüllü SoruTüm kitapları görebilirsiniz. Türkiye'nin en geniş satranç kitaplığı bizde!

Beyaz oynar, kazanır…

Sorunun yanıtını doğru bir şekilde selimgurcan@satrancokulu.com adresine gönderen satrançseverler arasında seçilecek 1 kişi GM Larry Christiansen’in Agresif Satranç kitabını kazanacak.

Agresif Satranç kitabı hakkında daha detaylı bilgi almak için çeviren FM Alper Efe Ataman’a aşağıdaki iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz:

Alper Efe Ataman
Adres: 2013 Sokak No: 14/4 Ege Apt. B-Blok Karşıyaka / İzmir
Tel: (0232) 3627205 / (0536) 3573156 Fax: (0232) 3234174
E-mail: alperefe@operamail.com
URL: http://www.agresifsatranc.com


Örnek Dersleri ürün sayfasında görebilirsiniz. Satranç öğrenmek ve ilerletmek artık çok kolay!
Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir