Satranç Okulu ve Analiz Satranç Yaş Gruplarında!

Satranç Okulu ve Analiz Satranç Yaş Gruplarında!

FM Selim Gürcan Yorum yapılmamış

2015 Türkiye Küçükler Şampiyonasında heyecan tam hızıyla sürerken Türk satranç yayıncılığının yüz akı Analiz Satranç da standıyla yerini aldı. FM Alper Efe Ataman’ın kurduğu Analiz Satranç otuzun üzerinde yayını Türkçeye kazandırdı ve kazandırmaya devam ediyor. Satrancınızda köklü gelişme gerçekleştirmek istiyorsanız Analiz Satranç’ın standını muhakkak ziyaret etmelisiniz. Standda her yıl olduğu gibi bu yıl da Satranç Okulu’nun eğitim cdlerine de ulaşabileceksiniz. İnternette bile bulamayacağınız özel indirimlerden yararlanma fırsatını kaçırmayın!

 

Türkiye Küçükler Şampiyonası açık ara Türkiye’deki en büyük satranç organizasyonudur. Binlerce oyuncu ve velinin katıldığı bu yarışmaya neredeyse tüm önemli antrenörler de öğrencilerine eşlik etmek için katılır. http://tyg2015.tsf.org.tr/ adresinden bu heyecanı takip edebilirsiniz.

kucukler-samp-2015

 Tüm kitapları görebilirsiniz. Türkiye'nin en geniş satranç kitaplığı bizde!

34f55a39f13a14f98f25e3dc8ff2cec1-1

Satranç Okulu eğitim cdleri Anazli Satranç standında

ahmet-ataman

Sizi standda karşılayacak kişi Türkiye’de en çok satranç turnuvasına katılan Ahmet Ataman. Ataman yılın önemli bir bölümünü şehir şehir dolaşarak turnuvalarda geçiriyor.


Örnek Dersleri ürün sayfasında görebilirsiniz. Satranç öğrenmek ve ilerletmek artık çok kolay!
Bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir