16. Amber Turnuvası Başladı

0
192
amberlogo

16. Amber Körleme ve Hızlı Satranç Turnuvası Monako’da başladı. 12 oyuncunun katıldığı 216,000 ? ödüllü turnuva 16 – 20 Mart  tarihlerinde Fairmont Monte Carlo Hotel’de düzenleniyor. Sporcular birbirleriyle bir körleme bir de hızlı satranç maçı yapıyorlar.

Katılımcılar: Visvanathan Anand (Hindistan, 2779), Vladimir Kramnik (Rusya, 2766), Vasily Ivanchuk (Ukrayna, 2750) (1969), Peter Leko Macaristan, 2749), Levon Aronian (Ermenistan, 2744), Alexander Morozevich (Rusya, 2741), Boris Gelfand (İsrail, 2733), Teimour Radjabov (Azerbaycan, 2729), Peter Svidler (Rusya, 2728), Magnus Carlsen (Norveç, 2690), Loek van Wely (Hollanda, 2683), Francisco Vallejo Pons (İspanya, 2679). (Haber İsmail Çalışkan)

Resmi Site

EŞLENDİRME & PROGRAM

1. Tur 17 Mart 2007 Cumarrtesi
16.00 Körleme Aronian-Vallejo 1-0
Leko-Svidler 0-1
Gelfand-Carlsen 1/2-1/2
17.30 Körleme Radjabov-Kramnik 0-1
Van Wely-Ivanchuk 0-1
Morozevich-Anand 1-0
19.15 Hızlı Vallejo-Aronian 0-1
Svidler-Leko 0-1
Carlsen-Gelfand 1/2-1/2
20.45 Hızlı Kramnik-Radjabov 1/2-1/2
Ivanchuk-Van Wely 1-0
Anand-Morozevich 1/2-1/2
2. Tur 18 Mart 2007 Pazar
16.00 Körleme Anand-Radjabov
Ivanchuk-Morozevich
Kramnik-Van Wely
17.30 Körleme Vallejo-Carlsen
Svidler-Gelfand
Aronian-Leko
19.15 Hızlı Radjabov-Anand
Morozevich-Ivanchuk
Van Wely-Kramnik
20.45 Hızlı Carlsen-Vallejo
Gelfand-Svidler
Leko-Aronian
3. Tur 19 Mart 2007 Pazartesi
16.00 Körleme Leko-Vallejo
Gelfand-Aronian
Carlsen-Svidler
17.30 Körleme Van Wely-Radjabov
Morozevich-Kramnik
Ivanchuk-Anand
19.15 Hızlı Vallejo-Leko
Aronian-Gelfand
Svidler-Carlsen
20.45 Hızlı Radjabov-Van Wely
Kramnik-Morozevich
Anand-Ivanchuk
4. Tur 20 Mart 2007 Salı
16.00 Körleme Radjabov-Ivanchuk
Kramnik-Anand
Van Wely-Morozevich
17.30 Körleme Vallejo-Svidler
Aronian-Carlsen
Leko-Gelfand
19.15 Hızlı Ivanchuk-Radjabov
Anand-Kramnik
Morozevich-Van Wely
20.45 Hızlı Svidler-Vallejo
Carlsen-Aronian
Gelfand-Leko
ARA – 21 Mart 2007 Çarşamba
5. Tur 22 Mart 2007 Perşembe
16.00 Körleme Gelfand-Vallejo
Carlsen-Leko
Svidler-Aronian
17.30 Körleme Morozevich-Radjabov
Anand-Van Wely
Ivanchuk-Kramnik
19.15 Hızlı Vallejo-Gelfand
Leko-Carlsen
Aronian-Svidler
20.45 Hızlı Radjabov-Morozevich
Van Wely-Anand
Kramnik-Ivanchuk
6. Tur 23 Mart 2007 Cuma
16.00 Körleme Kramnik-Aronian
Van Wely-Leko
Morozevich-Gelfand
17.30 Körleme Anand-Carlsen
Ivanchuk-Svidler
Radjabov-Vallejo
19.15 Hızlı Aronian-Kramnik
Leko-Van Wely
Gelfand-Morozevich
20.45 Hızlı Carlsen-Anand
Svidler-Ivanchuk
Vallejo-Radjabov
7. Tur 24 Mart 2007 Cumartesi
16.00 Körleme Svidler-Anand
Vallejo-Ivanchuk
Carlsen-Radjabov
17.30 Körleme Leko-Kramnik
Gelfand-Van Wely
Aronian-Morozevich
19.15 Hızlı Anand-Svidler
Ivanchuk-Vallejo
Radjabov-Carlsen
20.45 Hızlı Kramnik-Leko
Van Wely-Gelfand
Morozevich-Aronian
8. Tur 25 Mart 2007 Pazar
16.00 Körleme Van Wely-Aronian
Morozevich-Leko
Kramnik-Gelfand
17.30 Körleme Ivanchuk-Carlsen
Radjabov-Svidler
Anand-Vallejo
19.15 Hızlı Aronian-Van Wely
Leko-Morozevich
Gelfand-Kramnik
20.45 Hızlı Carlsen-Ivanchuk
Svidler-Radjabov
Vallejo-Anand
ARA – 26 Mart 2007 Pazartesi
9. Tur 27 Mart 2007 Salı
16.00 Körleme Carlsen-Kramnik
Svidler-Van Wely
Vallejo-Morozevich
17.30 Körleme Aronian-Anand
Leko-Ivanchuk
Gelfand-Radjabov
19.15 Hızlı Kramnik-Carlsen
Van Wely-Svidler
Morozevich-Vallejo
20.45 Hızlı Anand-Aronian
Ivanchuk-Leko
Radjabov-Gelfand
10. Tur 28 Mart 2007 Çarşamba
16.00 Körleme Anand-Leko
Ivanchuk-Gelfand
Radjabov-Aronian
17.30 Körleme Kramnik-Svidler
Van Wely-Vallejo
Morozevich-Carlsen
19.15 Hızlı Leko-Anand
Gelfand-Ivanchuk
Aronian-Radjabov
20.45 Hızlı Svidler-Kramnik
Vallejo-Van Wely
Carlsen-Morozevich
11. Tur 29 Mart 2007Perşembe
13.30 Körleme Vallejo-Kramnik
Carlsen-Van Wely
Svidler-Morozevich
15.00 Körleme Gelfand-Anand
Aronian-Ivanchuk
Leko-Radjabov
16.45 Hızlı Kramnik-Vallejo
Van Wely-Carlsen
Morozevich-Svidler
18.15 Hızlı Anand-Gelfand
Ivanchuk-Aronian
Radjabov-Leko

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here