Satranç Okulu’ndan Carlsen ve 1.b3 CD’leri!

0
1067

Dünya Şampiyonu Carlsen’in başarı sırrı artık SatrancOkulu.com’da. 23 yaşında rekorlar kırarak Dünya Şampiyonu olan Magnus Carlsen’in rakiplerini nasıl yendiğini detaylı olarak görebileceksiniz. Carlsen olağanüstü hesaplama yeteneği ile mi üstünlük kuruyor yoksa stratejik olarak rakiplerinden çok mu üstün?

Carlsen’in ufak yaşlardan başlayarak günümüze kadar elde ettiği öğretici oyunları yine FM Selim Gürcan tarafından anlatılıyor. Dersleri izledikçe hem Dünya Şampiyonunun film gibi oyunlarını zevkle izleyeceksiniz hem de kazançlardan dersler çıkararak oyunortası ve oyunsonu bilginizi artıracaksınız.

Derslerin ilk 2 dakikasını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Sonrası için ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz.

İçerik: Carlsen’in öğretici 19 oyunu, 1.b3 Nimzo Larsen Atak ve örnek oyunlar

Süre: 5 saat

Abonelik Süresi: 1 ay

Dersler için ödeme yapıldıktan sonra yaklaşık 3-4 saat içerisinde ve en geç 24 saat içerisinde dersleri izlemek için tam yetki verilecektir. Aciliyet varsa 0 555 993 21 30‘yu arayarak bildirimde bulunabilirsiniz.

1.b3 ünlü usta Nimzowitsch’in bulduğu hipermodern bir açılış. Larsen ise 1970’li yıllarda Nimzowitsch’in sistemini başarıyla uygulamıştı. Bu sebepe 1.b3 Nimzo – Larsen atak olarak bilinir.

nimzo-larsen

Örnek dersler için tıklayınız

1 aylık izleme hakkı satın almak için tıklayınız

satrancokulu carlsen

 

CEVAP VER

Please enter your name here
Please enter your comment!