Satranç Okulu ve Analiz Satranç Yaş Gruplarında!

0
591

2015 Türkiye Küçükler Şampiyonasında heyecan tam hızıyla sürerken Türk satranç yayıncılığının yüz akı Analiz Satranç da standıyla yerini aldı. FM Alper Efe Ataman’ın kurduğu Analiz Satranç otuzun üzerinde yayını Türkçeye kazandırdı ve kazandırmaya devam ediyor. Satrancınızda köklü gelişme gerçekleştirmek istiyorsanız Analiz Satranç’ın standını muhakkak ziyaret etmelisiniz. Standda her yıl olduğu gibi bu yıl da Satranç Okulu’nun eğitim cdlerine de ulaşabileceksiniz. İnternette bile bulamayacağınız özel indirimlerden yararlanma fırsatını kaçırmayın!

 

Türkiye Küçükler Şampiyonası açık ara Türkiye’deki en büyük satranç organizasyonudur. Binlerce oyuncu ve velinin katıldığı bu yarışmaya neredeyse tüm önemli antrenörler de öğrencilerine eşlik etmek için katılır. http://tyg2015.tsf.org.tr/ adresinden bu heyecanı takip edebilirsiniz.

kucukler-samp-2015

 

34f55a39f13a14f98f25e3dc8ff2cec1-1

Satranç Okulu eğitim cdleri Anazli Satranç standında

ahmet-ataman

Sizi standda karşılayacak kişi Türkiye’de en çok satranç turnuvasına katılan Ahmet Ataman. Ataman yılın önemli bir bölümünü şehir şehir dolaşarak turnuvalarda geçiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here